Welcome to Project SOCIETIES   Click to listen highlighted text! Welcome to Project SOCIETIES

ana_caritas

About Ana Savic

This author has not yet filled in any details.
So far Ana Savic has created 90 blog entries.

THIRRJE PËR EKSPERT

RRETH PROJEKTIT SOCIETIES 2 Projekti “SOCIETIES 2” po zbatohet nga një aleancë për përfshirje sociale që përbëhet nga 12 OSHC të 5 vendeve të Ballkanit Perëndimor (Serbi, Mal i Zi, Bosnjë-Hercegovinë, Kosovë dhe Shqipëri), që kanë punuar së bashku në projekte të ndryshme, që u përkasin të njëjtave vlera, si dhe kanë bashkuar misionet dhe [...]

2021-04-28T14:28:45+00:00April 1st, 2021|News@sq|

Sesione informuese

Kosovo* 15.10. Caritas Kosovo, Prizren, Papa Gjon Pali II str, Kisha Katolike, at 10.00 and at 14.00 Albania 15.10. Zoom meeting at 12.00. Please register to s.paloka@caritasalbania.org

2020-10-08T09:23:00+00:00October 8th, 2020|News@sq|
Click to listen highlighted text!